گرفت ایران ماشین مردان اخبار حوادث

گرفت: ایران ماشین مردان اخبار حوادث

فاجعه در اطراف تیم ملی امید کنتوراتی ادامه دارد!

به گزارش خبرآنلاین؛ نخستین جلسه تمرین تیم ملی امید کشور عزیزمان ایران زیر نظر زلاتکو کرانچار مشهور از عصر امروز در حالی برگزار می شود که هیچ ارتباط ارگانی..

ادامه مطلب

گره کور در پرونده «گولچ» و پرسپولیس

با گذشت حدود یک سال از شکایت آنتونی گولچ و کلوب پرسپولیس از یکدیگر هچگونه حکمی از سوی فیفا صادر نشده است.  گره کور در پرونده «گولچ» و پرس..

ادامه مطلب

ادعای تازه جهت استقلالی نبودن مدیر استقلال

بانک ورزش در مطلبی با اشاره به یک مصاحبه تازه مدیر استقلال با استناد به نشانه هایی این مدیر فوتبالی را پرسپولیس خوانده است. ادعای تازه ج..

ادامه مطلب

پرسپولیسی‌ها چطور در دوبی برانکو را دور زدند!

در حاشیه تایید و تکذیب خبر جریمه بازیکنان پرسپولیس در دوبی به خاطر خروج شبانه از هتل، روزنامه خبر ورزشی این کارتون را منتشرکرد. پرسپولیسی ها چ..

ادامه مطلب

بازگشت رحمتی به خاطر رقم قرارداد او نبود ، جباری از استقلال اخراج نشده

عضو هیات مدیره کلوب استقلال گفت:جباری از استقلال اخراج نشده و در این هفته در مورد وی اظهار نظر رسمی صورت خواهد گرفت.  جباری از استقلال..

ادامه مطلب

شکایت یک خارجی دیگر از کشور عزیزمان ایران به دادگاه بین‌المللی ورزش

سرمربی سابق تیم ملی تیراندازی کشور عزیزمان ایران در پی عدم دریافت مطالباتش از سوی فدراسیون تیراندازی به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شکایت کرد. ..

ادامه مطلب

نامه فیفا + رونمایى از حکم محرومیت طارمى و پرسپولیس

در شرایطى که کلوب و مسوولان پرسپولیس از عدم وصول نامه محرومیت فیفا خبر مى دهند، از این حکم رونمایى شد تا ماجرا کاملا جدى شود.  رونم..

ادامه مطلب

سعی می‌کنیم برابر پرتغال نمایش خوبی ارائه دهیم و به دور بعد افزایش کنیم / امیرحسین پیروانی

سرمربی تیم‌ملی جوانان ابراز امیدواری کرد مصاحبه بعدی‌اش بعد از افزایش از مرحله گروهی جام جهانی باشد. امیرحسین پیروانی:سعی می کنیم برابر پرتغال نم..

ادامه مطلب

مجید نائینی درگذشت

به گزارش ایسنا، رضا نائینی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس که به علت بیماری در یکی از بیمارستان های پایتخت کشور عزیزمان ایران خوابیدن بود، درگذشت. ..

ادامه مطلب

بازهم نشان دادیم تیم بزرگی هستیم / رونالدو

ستاره پرتغالی رئال مادرید تیمش را شایسته افزایش به فینال لیگ قهرمانان اروپا دانست و از شانس مساوی رئال و یووه جهت قهرمانی سخن به میان آورد. ..

ادامه مطلب