گرفت ایران ماشین مردان اخبار حوادث

گرفت: ایران ماشین مردان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سعی می‌کنیم برابر پرتغال نمایش خوبی ارائه دهیم و به دور بعد افزایش کنیم / امیرحسین پیروانی

سرمربی تیم‌ملی جوانان ابراز امیدواری کرد مصاحبه بعدی‌اش بعد از افزایش از مرحله گروهی جام جهانی باشد.

سعی می‌کنیم برابر پرتغال نمایش خوبی ارائه دهیم و به دور بعد افزایش کنیم / امیرحسین پیروانی

امیرحسین پیروانی:سعی می کنیم برابر پرتغال نمایش خوبی ارائه دهیم و به دور بعد افزایش کنیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی جوانان ابراز امیدواری کرد مصاحبه بعدی اش بعد از افزایش از مرحله گروهی جام جهانی باشد.

به گزارش خبرآنلاین؛ امیر حسین پیروانی راجع به دیدار روز گذشته تیم جوانان کشور عزیزمان ایران برابر زامبیا گفت: ما دیروز دومین بازی جام جهانی را پشت سرگذاشتیم. دیدار با زامبیا، قهرمان آفریقا را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم به دو گل دست پیدا کنیم. همان مشکلی که آینده نگری می شد که زامبیا قدرت بدنی بالایی دارد و این مساله در تیم ما تاثیر می گذارد متاسفانه اتفاق افتاد و فرزند های ما به لحاظ جسمی به خاص در جنگ های یک در برابر یک کم می آوردند. این عنوان هر چه به آخرهای بازی نزدیک می شدیم نمود بیشتری داشت.

سعی می‌کنیم برابر پرتغال نمایش خوبی ارائه دهیم و به دور بعد افزایش کنیم / امیرحسین پیروانی

پیروانی در ادامه گفت: در این بازی سه بازیکن آسیب دیده دادیم که در آخر مسابقه مشخص شد فشار زیادی را تحمل کرده اند. من واقعا از عملکرد بازیکنانم سپاسگزارم. آنها با همه وجود در زمین بازی کردند. اشتباهاتی هم است که به علت جوانی بازیکنان است و این طبیعی به نظر می رسد و چیزی از شایستگی های بازیکنان کم نمی کند.

سرمربی تیم جوانان کشور عزیزمان ایران گفت: همین حالا آرژانتین در دو بازی صفر امتیاز دارد و آلمان مدعی قهرمانی از دو بازی یک امتیاز دارد. امیدوارم مردم عزیز از فرزند ها بپذیرند که مسابقه های جام جهانی خیلی سخت است و همه تیم ها با تمام وجود جهت حضور در این مسابقه های آماده شده است اند.

سرمربی تیم‌ملی جوانان ابراز امیدواری کرد مصاحبه بعدی‌اش بعد از افزایش از مرحله گروهی جام جهانی باشد.

پیروانی راجع به دیدار برابر پرتغال نیز گفت:پرتغال هم تیم خوبی هست. ما تلاش می کنیم در بازی با این تیم، ارائه گر نمایش خوبی باشیم و به دور دوم افزایش کنیم. امیدوارم مصاحبه بعدی ام تبریک به مردم کشور عزیزمان ایران بابت افزایش باشد.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | پرتغال | زامبیا | مسابقه | پرتغال | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs